Kompresör Kiralama

Kompresör Kiralama

Kompresör kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla kompresör kiralamanın keyfini yaşayın.

 

Kompresör (seyyar kompresör) Kiralama Avantajları

Kiralık Kompresör ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.

Aylık kiralık kompresörler (seyyar kompresör) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.

Kompresör banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.

Kompresör Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.

Kiralık kompresör fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.

Kompresörler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler kompresör (seyyar kompresör) kiralama süresi boyunca; kompresör kiralama şirketi tarafından yapılır.

Anlaşmaya göre kiralama kompresör operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.

Kompresör yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.

Kompresör (seyyar kompresör) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.

 

Öne Çıkarılanlar

Havalı Sondaj (DTH)

Sert ve sağlam (kayalık) zeminlerde uygulanan bir yöntemdir. Yüksek basın&cced

Sondaj Hizmetlerimiz

Yer altından su elde etmek için profesyonel yardıma ihtiyacınız varsa, uzun yılla

Kompresör Kiralama

Kompresör kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Ge

Yorumlar